top of page

Nasi Partnerzy

download.png
logo TPF.jpg
Z dumą współpracujemy z najlepszymi specjalistami w branży.
Catering
SWOJSZCZYZNA "U Koczuta"

Tradycyjne wędliny bez konserwantów.

Domowa i forteczna kuchnia Dorotki

i Janusza

Ich dania smakiem powalają. Należy zamówić i zjeść.

udziec-przyciety.jpg
Przewodnik
Marcin%20Nowak%20przewodnik_edited.jpg

Marcin Nowak – przewodnik górski sudecki, przewodnik terenowy po województwie opolskim, przewodnik po Pradze, pilot wycieczek, instruktor przewodnictwa, przewodnik po Karkonoskim Parku Narodowym i Ojcowskim Parku Narodowym (posiadane licencje), przodownik turystyki górskiej i kolarskiej PTTK oraz instruktor krajoznawstwa PTTK.

Z turystycznym życiem związany od małego dziecka, gdzie dzięki rodzicom mógł poznawać zakamarki regionu i Europy. Kolekcjoner pocztówek, odznak, publikacji związanych z regionem i turystyką. Swoje życie zmienił po kursie na pilota wycieczek, który był pierwszym poważnym krokiem do rozwoju w działalności turystycznej. Kolejne lata to kolejne kursy, szkolenia i praca w Informacji Turystycznej w Nysie. Kocha góry, a jednym z jego największych osiągnięć było zdanie egzaminu na przewodnika górskiego. Jest pomysłodawcą Nyskiego Rajdu Trekkingowego oraz inicjatorem powstania w Nysie nowego PTTK. Prowadzi liczne wykłady i prelekcje, zajęcia związane z turystyką na uczelni, jest autorem turystycznych gier, publikacji, artykułów. Szkolił w całym województwie nowe kadry przewodników i pilotów wycieczek. Często podróżuje, jest pasjonatem regionu, a przewodnictwo uprawia z wielkim zaangażowaniem i sercem jak przystało na lokalnego patriotę.

Kontakt: matinow@interia.pl – tel. 691-342-595

Transport
Nysa Expres

Wsiąść do pociągu, ulicami miasta i drogami twierdzy jeździć można.

WP_20160601_13_54_42_Pro.jpg
Przewodnik
Jarek.jpg

Jarosław Srębacz – Przewodnik Miejski PTTK po Nysie, Przewodnik Terenowy po Województwie Opolskim, Przewodnik Miejski po Pradze (czeska licencja), Przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym, Pilot Wycieczek, Instruktor Przewodnictwa, Przodownik Turystyki Górskiej i Kolarskiej PTTK oraz Instruktor Krajoznawstwa PTTK.

Z turystyką związany od najmłodszych lat. Pasjonat historii lokalnej, krajoznawstwa oraz turystyki górskiej. Na co dzień pełni funkcję wiceprezesa nyskiego oddziału PTTK oraz prezesa klubu przewodników  turystycznych, a zawodowo jest pracownikiem Punktu Informacji Turystycznej Bastion św. Jadwigi w Nysie.

Zaprasza do poznawania zabytków i ciekawostek całego Województwa Opolskiego, szczególnie Ziemi Nyskiej. Warto wybrać się z nim także do wspaniałej Pragi, a także ruszyć na podróż po pograniczu polsko – czeskim. To nie wszystko bowiem Jarosław Srębacz zaprasza również do najmniejszego parku narodowego w Polsce, czyli Ojcowskiego Parku Narodowego, gdzie chętnie oprowadzi i opowie o ciekawostkach przyrodniczo – historycznych tego miejsca.

Każdą ofertę turystyczną przygotowuje indywidualnie do potrzeb grupy.

Kontakt: e – mail: jsrebacz@gmail.com tel.: 883 680 078

DJ
Aleksander

Wasze ulubione  hity zagra. Od siebie coś doda. Profesjonalista.

Legia
Legia Nysa.jpg

Legia Polsko Włoska z Nysy

Do Nysy przybyli w 1807 r 

Na każdą wojenkę pójdą.

Odsyłam do sieci, są wszędzie, to odpowiednia rekomendacja. 

Vendor Name

Use this area to describe the service.

500 Terry Francois St.

San Francisco, CA 94158
info@mysite.com

Tel: 123-456-7890
Fax: 123-456-7890

Vendor Name

Use this area to describe the service.

500 Terry Francois St.

San Francisco, CA 94158
info@mysite.com

Tel: 123-456-7890
Fax: 123-456-7890

Vendor Name

Use this area to describe the service.

500 Terry Francois St.

San Francisco, CA 94158
info@mysite.com

Tel: 123-456-7890
Fax: 123-456-7890

bottom of page